Byt 2 + kk, Na Slupi , Nusle - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Na Slupi , Nusle - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Na Slupi , Nusle - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Na Slupi , Nusle - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Na Slupi , Nusle - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Na Slupi , Nusle - Praha 2 | 6
Byt 2 + kk, Na Slupi , Nusle - Praha 2 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 65 m2

Praha 2, Nusle, Na Slupi

Kompletně zařízený kvalitní byt s terasou v nedávno postaveném rezidenčním komplexu Albertov v příjemném prostředí poblíž Vyšehradu.

Byt nabízí obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnici, terasu s krásným výhledem, koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC a chodbu s vestavěnými skříněmi.

Francouzské okno s roletou, dřevěné podlahy, dlažba, podlahové topení, bezpečnostní dveře, video intercom, vysokorychlostní internet. V komplexu je kamerový systém a ostraha, dále v něm naleznete recepci, správcovské služby, supermarket a restauraci. Parkování v podzemních garážích. Minuta chůze k tramvajím, pár minut jízdy k metru. Zálohy na služby 3.000 Kč/měs.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 65 m2
Parkování Parkování v hlídaných podzemních garážích.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 3184

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.