Byt 2 + kk, Nepilova, Vysočany - Praha 9 | 1
Byt 2 + kk, Nepilova, Vysočany - Praha 9 | 2
Byt 2 + kk, Nepilova, Vysočany - Praha 9 | 3
Byt 2 + kk, Nepilova, Vysočany - Praha 9 | 4
Byt 2 + kk, Nepilova, Vysočany - Praha 9 | 5
Byt 2 + kk, Nepilova, Vysočany - Praha 9 | 6
Byt 2 + kk, Nepilova, Vysočany - Praha 9 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 44 m2, balkon 6 m2

Praha 9, Vysočany, Nepilova

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt s balkonem ve 2. patře moderního bytového domu s 24/7 recepcí, kamerovým systémem a podzemními garážemi v Praze 9 Vysočanech. Dům stojí v klidné lokalitě nedaleko Anglického gymnázia, pár minut chůze od parku Podviní, v pěším dosahu nákupní galerie Fénix, v místě s dobrým spojením do centra - pár kroků od zastávky tramvají a stanice metra Vysočanská.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a balkonem s výhledem do tichého zeleného vnitrobloku, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou, samostatná toaleta, vybavená šatna a vstupní chodba.

Parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, centrální vytápění, rolety, rozkládací pohovka, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, zahradní nábytek, vstup do budovy na čip, výtah. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění: cca 3050 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 50 m2
Balkon 6 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32190

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.