Byt 2 + kk, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + kk, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 2 + kk, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 68 m2

Praha 2, Vinohrady, Anny Letenské

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný zařízený byt ve 2. patře plně zrenovované, dobře udržované budovy s výtahem v klidné, stromy lemované ulici v jedné z nejatraktivnejších částí Vinohrad v přímém sousedství Riegrových sadů. Dům stojí v pěším dosahu Václavského náměstí a stanic metra Muzeum a Náměstí Míru s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnici s en-suite koupelnou (sprchový kout, okno), vestavěnými skříněmi a balkonem s výhledem do zeleně vnitrobloku, samostatnou toaletu a vstupní halu.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, parkety, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep o cca 10 m2. Poplatky za společné služby a spotřebu energií: cca 4000 Kč měsíčně. K dispozici od června 2019.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 68 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32357

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.