Byt 3 + kk, Paťanka , Dejvice - Praha 6 | 1
Byt 3 + kk, Paťanka , Dejvice - Praha 6 | 2
Byt 3 + kk, Paťanka , Dejvice - Praha 6 | 3
Byt 3 + kk, Paťanka , Dejvice - Praha 6 | 4
Byt 3 + kk, Paťanka , Dejvice - Praha 6 | 5
Byt 3 + kk, Paťanka , Dejvice - Praha 6 | 6
Byt 3 + kk, Paťanka , Dejvice - Praha 6 | 7
Byt 3 + kk, Paťanka , Dejvice - Praha 6 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 70 m2, lodžie 11 m2

Praha 6, Dejvice, Paťanka

Zařízený byt se 2 lodžiemi a výhledy do okolní zeleně, situovaný ve 4. patře moderního rezidenčního komplexu s podzemním parkováním. Projekt stojí v klidné lokalitě pod kopcem Baba, v blízkém dosahu nábřeží Vltavy, Šáreckého údolí a parku Stromovka, pár krátkých zastávek tramvají nebo autobusem ke stanici metra Dejvická (5 min. do centra). V blízkém okolí se nachází plná občanská vybavenost, rychle dostupné je letiště a mezinárodní školy.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a lodžií, 2 samostatné ložnice - jedna má přístup do druhé lodžie, dále koupelna s vanou a toaletou, vybavená šatna, toaleta pro hosty a vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, stěna vestavěných skříní v jedné z ložnic, žaluzie, dálkové vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, TV, sklep, výtah. V ceně je zahrnuto jedno podzemní garážové stání. Poplatky za společné služby a spotřebu energií ve výši cca 5500 Kč měsíčně se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 81 m2
Lodžie 11 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32391

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.