Byt 2 + kk, Liliová, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Liliová, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Liliová, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Liliová, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Liliová, Staré Město - Praha 1 | 5

Byt 2 + kk

Interiér 40 m2

Praha 1, Staré Město, Liliová

Komfortní zařízený byt v 1. patře luxusní rezidence s prvotřídním servisem v historickém centru Prahy, pár kroků od Staroměstského náměstí a Karlova mostu.

Byt nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovnu/ložnici oddělenou skleněnými dveřmi a koupelnu s vanou a WC. Z obývacího pokoje je výhled do dvorní zahrady, pracovna/ložnice je situována na druhou stranu do zahrady sousedního objektu.

Interiér je vybaven replikami původních dveří s ozdobným kováním, skleněnými dveřmi, podlahovým topením, podlahami z masivu, vysokorychlostním internetem, klimatizací a bezpečnostním systémem. Rezidence nabízí lobby s recepcí, asistenci pro rezervace restaurací či vstupenek, bezpečnostní kamerový systém s personálem, zimní zahradu a pěkně upravený dvůr se zahradou. Možno zařídit za vyšší nájemné. Parkování možné za extra poplatek. V nájmu jsou zahrnuty ostraha objektu, recepce, concierge a veškeré služby (t.j. celkem 6500 Kč/měs.) kromě elektřiny, která se platí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 40 m2
Parkování Parkování možné za extra poplatek.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 3266

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.