Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 4 + kk

Interiér 150 m2, terasa 23 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Dunajská

Prostorný čtyřpokojový byt v novostavbě přímo v centru Bratislavy, se vstupem na terasu z každé ložnice, s balkonem orientovaným do tichého dvora, se dvěma koupelnami, walk-in šatnou, klimatizací a parkováním.

Byt se nachází ve 4. podlaží ze 6 polyfunkčního domu Inner City Residence s výtahem. Dispozičně se dělí na prostornou vstupní chodbu s velkou vestavěnou šatní skříní, rozlehlý obývací pokoj spojený s kuchyní, hlavní ložnici s walk-in šatnou a en-suite koupelnou (vana, sprchový kout, samostatná toaleta), další 2 ložnic a 2. koupelnu (sprchový kout, WC). Z obývacího pokoje je vstup na balkon orientovaný do tichého dvora, ze všech ložnic lze vstoupit na terasu s výhledem na park u Dunajské ulice.

Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči včetně trouby, chladničky, myčky a mikrovlnné trouby. Součástí vybavení je klimatizace. Osvětlení, topení a chlazení je ovládané pomocí dotykového LCD panelu. O bezpečnost se stará alarm, videovrátný a bezpečnostní protipožární dveře. K bytu přísluší parkovací místo v podzemní garáži.

Inner City Rersidence je polyfunkční bytový dům byl oceněn mezinárodní porotou jako držitel prestižního ocenění CENA ARCH 2010. Rezidentům objektu je k dispozici dětské hřiště na nádvoří se zelení. Lokalita u Dunajské ulice nabízí snadnou dopravní dostupnost, nachází se pouhých 5 minut chůze do historického centra města stejně jako do obchodního centra Eurovea. V bezprostředním okolí je výborná občanská vybavenost: supermarkety, banky, mateřské, základní a střední školy, veřejný park Medická zahrada, dětské hřiště na Jakubově náměstí, divadla, restaurace, kavárny i zastávky MHD.

Měsíční nájem zahrnuje parkování. Energie ve výši 326 eur se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné 46 311 Kč / 1 795 €
Služby 326 €
Celková plocha 173 m2
Terasa 23 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32860

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.