Byt 2 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 56 m2

Praha 1, Nové Město, Krakovská

Nový byt ve 4. patře novostavby, která je součástí nové moderní rezidence Villa Apus s výtahy, recepcí, ostrahou a rozlehlou upravenou společnou zahradou ve vnitrobloku. Rezidenci tvoří kompletně zrekonstruovaná uliční budova v klasicistním stylu a moderní budova ve vnitrobloku. Domy se nachází v prémiové lokalitě v centru Prahy pár minut chůze od Václavského náměstí a náměstí I.P.Pavlova s přístupem ke všem třem trasám pražského metra a plnou občanskou vybaveností v okolí.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba.

Parkety, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, vysoké stropy, velká okna, centrální vytápění, videotelefon, sklep. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 56 m2
Parkování Garážové stání za dodatečný poplatek.
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32894

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.