Byt 3 + 1, Jindřicha Plachty, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + 1, Jindřicha Plachty, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + 1, Jindřicha Plachty, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + 1, Jindřicha Plachty, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + 1, Jindřicha Plachty, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 3 + 1, Jindřicha Plachty, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 3 + 1, Jindřicha Plachty, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 3 + 1

Interiér 90 m2

Praha 5, Smíchov, Jindřicha Plachty

Tento zrekonstruovaný zařízený byt se nachází ve 3. patře udržovaného renovovaného bytového domu s výtahem. Budova stojí v klidné ulici v blízkosti nábřeží Vltavy, v lokalitě s rychlou dostupností do centra, pár minut chůze od nákupního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl s četnými tramvajovými a autobusovými spoji.

Interiér tvoří obývací pokoj, průchozí hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi, druhá ložnice, plně vybavená kuchyň se spíží, přilehlá koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnou skříní.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, společný balkon v mezipatře domu. Poplatky za společné služby, spotřebu vody a internet cca 1.750 Kč měsíčně. Plyn a elektřina bude převedena na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 90 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32971

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.