Byt 2 + 1, Koněvova , Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 2 + 1, Koněvova , Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 2 + 1, Koněvova , Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 2 + 1, Koněvova , Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 2 + 1, Koněvova , Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 2 + 1, Koněvova , Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 2 + 1, Koněvova , Žižkov - Praha 3 | 7

Byt 2 + 1

Interiér 50 m2

Praha 3, Žižkov, Koněvova

Zrekonstruovaný zařízený byt s výhledem do okolní zeleně, situovaný ve zvýšeném přízemí bytového domu v blízkosti lesoparku Krejcárek, v místě s kompletní občanskou vybaveností a skvělým dopravním spojením. Tramvajová zastávka se nachází 100 metrů od domu, cesta do centra trvá 10 minut, 6 minut je to ke stanici metra trasy B Palmovka a 7 minut k metru na trase A Želivského. V blízkém dosahu je mimo jiné dostupné sportovní centrum, krytý bazén, koupaliště, tenisové kurty, park s dětským hřištěm, artové kino ad.

Interiér východně orientovaného bytu tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň se spíží, 1 ložnice, koupelna s oknem (sprchový kout, umyvadlo, částečně oddělená toaleta) a vstupní hala s pracovním koutem a vestavěnými skříněmi.

Vinylové podlahy, plastová okna s interiérovými žaluziemi a venkovními mřížemi, bezpečnostní vstupní dveře, posuvné dveře do koupelny z matného skla, centrální vytápění, pračka, sušička, TV, sklep přístupný i výtahem. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění: 3000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 50 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33148

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.