Byt 1 + 1, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 1
Byt 1 + 1, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 2
Byt 1 + 1, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 3
Byt 1 + 1, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 4
Byt 1 + 1, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 5
Byt 1 + 1, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 6
Byt 1 + 1, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 7
Byt 1 + 1, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 8
Byt 1 + 1, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 9

Byt 1 + 1

Interiér 64 m2, terasa 12 m2

Praha 2, Nové Město, Myslíkova

Nabízíme k pronájmu nový zařízený loftový byt s terasou ve vnitrobloku, situovaný v přízemí kompletně nově zrekonstruovaného domu v novorenesančním stylu, jehož autorem je architekt Josef Schulz, autor budovy Národního muzea na Václavském náměstí, Uměleckoprůmyslového muzea, a mimo jiné také spoluautor pražského Rudolfina. Dům se nachází v centru Prahy pár kroků od nábřeží Vltavy, Žofína a Národního divadla, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár minut chůze od stanice metra Karlovo náměstí, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Byt tvoří ve spodní úrovni obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a velkými francouzskými okny s přístupem na terasu, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, samostatná toaleta pro hosty a vstupní chodba. V patře se nachází velká ložnice.

Parkety, velkoformátová dlažba, dřevěné schodiště, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, předokenní žaluzie, myčka, mikrovlnná trouba. Byt je možno vybavit nábytkem za vyšší nájemné. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 76 m2
Terasa 12 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33205

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.