Byt 1 + kk, Na Struze, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 1 + kk, Na Struze, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 1 + kk, Na Struze, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 1 + kk, Na Struze, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 1 + kk, Na Struze, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 1 + kk, Na Struze, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 1 + kk, Na Struze, Nové Město - Praha 1 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 47 m2, terasa 15 m2

Praha 1, Nové Město, Na Struze

Byt pár kroků od nábřeží Vltavy, Žofína a Národního divadla. Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovanou garsoniéru s terasou v přízemí kompletně nově zrenovovaného historického domu se zachovanými původními architektonickými prvky a novým výtahem v klidné ulici v historickém centru Prahy. Výhodná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, minutu chůze k zastávce tramvají, pár minut chůze ke stanici metra Karlovo náměstí.

Vzdušný interiér tvoří obývací pokoj / ložnice s vybavenou kuchyní a dvěma francouzskými okny vedoucími na terasu ve vnitrobloku budovy, dále koupelna s vanou, samostatná toaleta, spíž a vstupní hala.

Parkety, velkoformátová dlažba, vysoké klenuté stropy, plynový kotel, pračka, myčka. Byt je možno vybavit nábytkem za vyšší nájemné. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Měsíční nájemné 20 000 Kč / 765 €
Celková plocha 62 m2
Terasa 15 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33239

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.