Byt 3 + kk, Námestie slobody, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + kk, Námestie slobody, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + kk, Námestie slobody, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + kk, Námestie slobody, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + kk, Námestie slobody, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + kk, Námestie slobody, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + kk, Námestie slobody, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + kk, Námestie slobody, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 3 + kk, Námestie slobody, Staré Mesto - Bratislava I | 9

Byt 3 + kk

Interiér 99 m2, lodžie 5 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Námestie slobody

Nabízíme na pronájem klimatizovaný byt se 2 ložnicemi a lodžií situovaný v novostavbě Five Star Reisdence na náměstí Svobody ve Starém Městě s výhledem na zeleň a s parkováním v podzemní garáži. V přízemí bytového domu se nachází ajurvédské medicínské centrum a v okolí je kompletní občanská vybavenost včetně zastávek MHD.

Byt se dispozičně dělí na prostornou vstupní halu se šatní skříní, obývací pokoj s francouzským oknem spojený s jídelnou a plně vybavenou kuchyní (myčka nádobí, zabudovaná mikrovlnná trouba), 2 samostatné ložnice (jedna s vestavnou skříní a lodžií), dále koupelnu (walk-in sprchový kout, WC) a hostinskou toaletu s umývátkem.

Ke standardu vybavení patří hliníková okna Schüco, klimatizace, LED osvětlení a bezpečnostní protipožární dveře. V koupelně s pračkou a WC jsou použity velkoformátové obklady a podomítkové baterie Tres. Poplatek za energie a služby ve výši 200 eur se hradí zvlášť a k bytu je možné pronajmout parkovací místo v suterénu domu za 150 eur měsíčně.

Měsíční nájemné 30 891 Kč / 1 195 €
Služby 200 €
Celková plocha 104 m2
Lodžie 5 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33305

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.