Byt 3 + kk, Laurinská, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + kk, Laurinská, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + kk, Laurinská, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + kk, Laurinská, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + kk, Laurinská, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + kk, Laurinská, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + kk, Laurinská, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + kk, Laurinská, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 3 + kk, Laurinská, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 3 + kk, Laurinská, Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 3 + kk

Interiér 110 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Laurinská

Nabízíme k pronájmu stylově zařízený byt se 2 ložnicemi, umístěný v historickém domě na pěší zóně v centru Starého Města. Na dosah ruky je kompletní občanská vybavenost včetně restaurací, kaváren, bank a obchodů.

Byt nacházející se v prvním podlaží se dispozičně dělí na prostornou vstupní chodbu s vestavnou skříní, obývací pokoj, samostatnou kuchyni s jídelnou, 2 ložnice, koupelnu s walk-in sprchovým koutem a pračkou a dále samostatnou toaletu.

Ke standardu vybavení patří dřevěná okna s trojskly, dřevěné parkety, nastavitelné LED osvětlení, bezpečnostní protipožární dveře. Ozdobné štuky a křišťálové lustry na téměř čtyřmetrových stropech tvoří neopakovatelnou atmosféru bytu. Koupelna a toaleta jsou obloženy mramorem, v kuchyni jsou vestavné spotřebiče značky Siemens a žulová pracovní deska. Ložnice je zařízena skříní na míru a postelí Kare Design. Vybavení celého bytu tvoří francouzské, italské a německé značky. Vchod do bytového domu s výtahem je na elektronický čip, jsou zde nainstalované kamery i videovrátný. K bytu přísluší vlastní sklep a možnost přístupu na terasu společnou pro obyvatele domu. K dispozici od října 2019.

Měsíční nájem 1 695 eur + 200 eur záloha za energie a služby.

K bytu je možné pronajmout parkovací místo v garáži za 220 eur měsíčně.

Měsíční nájemné 43 223 Kč / 1 695 €
Služby 200 €
Celková plocha 110 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33329

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.