Byt 1 + kk, Hornoměcholupská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 1
Byt 1 + kk, Hornoměcholupská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 2
Byt 1 + kk, Hornoměcholupská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 3
Byt 1 + kk, Hornoměcholupská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 4
Byt 1 + kk, Hornoměcholupská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 5
Byt 1 + kk, Hornoměcholupská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 6
Byt 1 + kk, Hornoměcholupská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 7
Byt 1 + kk, Hornoměcholupská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 8

Byt 1 + kk

Interiér 32 m2, lodžie 8 m2

Praha 10, Horní Měcholupy, Hornoměcholupská

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízenou garsoniéru s lodžií a nádhernými výhledy do zeleně a dalekého okolí, situovanou v 11. patře novostavby s podzemním parkováním v rezidenční zástavbě v Praze Hostivaři. Nedaleko se nachází přírodní park Botič-Milíčov s turistickými a cyklistickými stezkami, v blízkém dosahu leží hostivařský lesopark s potokem Botičem a vodní nádrží. Lokalita nabízí dobrou občanskou vybavenost vč. obchodního centra a centra Golf Hostivař, pár kroků od domu je autobusová zastávka se spoji ke stanici metra Háje na trase C a k vlakovému nádraží s častými spoji na Hlavní nádraží. V rychlém dosahu je také nájezd na dálnici D1 a na Jižní spojku.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem, vestavěným patrem na spaní a přístupem do lodžie, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, podlahové vytápění, rolety, pračka, parní trouba, videotelefon. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání v objektu. Poplatky za společné služby a spotřebu energií: cca 2000 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 40 m2
Lodžie 8 m2
Parkování Garážové stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33436

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.