Byt 2 + 1, Landererova, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + 1, Landererova, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + 1, Landererova, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + 1, Landererova, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + 1, Landererova, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + 1, Landererova, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + 1, Landererova, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + 1, Landererova, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 2 + 1, Landererova, Staré Mesto - Bratislava I | 9

Byt 2 + 1

Interiér 56 m2, lodžie 4 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

Nabízíme na pronájem byt 2+kk s lodžií a krásným výhledem na Slavín a Karpaty. Jednotka je umístěna v 8. podlaží novostavby Panorama City s podzemní garáží, zasazené do Landererovy ulici ve Starém městě. Příjemná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v těsné blízkosti nákupního centra Eurovea na nábřeží Dunaje, jen pár minut cesty do centra metropole.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní a vstupem na lodžii, ložnice, a předsíň s vestavnou skříní a koupelna s vanou a WC.

Vybavení zahrnuje dřevěné parkety, hliníková okna, rozkládací pohovku s koženým potahem Alcantara, LCD televizi, knihovnu na míru, kuchyňskou linku se zabudovanými spotřebiči včetně mikrovlnné trouby a myčky nádobí, v ložnici nábytek na míru (vestavnou skříň, manželskou postel, pracovní stůl a komodu), pračku Bosch, vlastní regulaci topení, videovrátného a bezpečnostní vstupní dveře. Obyvatelům domu je k dispozici nonstop recepce s ostrahou a party místnost.

Měsíční nájem 700 eur + 200 eur energie a stužby včetně TV, internetu.

Měsíční nájemné 17 850 Kč / 700 €
Služby 200 €
Celková plocha 60 m2
Lodžie 4 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33471

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.