Byt 2 + kk, Na Císařce, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Na Císařce, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Na Císařce, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Na Císařce, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Na Císařce, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Na Císařce, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Na Císařce, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Na Císařce, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 2 + kk, Na Císařce, Smíchov - Praha 5 | 9

Byt 2 + kk

Interiér 66 m2, zahrada 64 m2

Praha 5, Smíchov, Na Císařce

Nezařízený byt se 2 zahrádkami a krásnými výhledy do okolní zeleně, situovaný v přízemí moderní budovy, která je součástí rezidenčního komplexu Rezidence Císařka s výtahem, 24/7 recepcí a ostrahou, kamerovým systémem a privátním dětským hřištěm. Projekt stojí v klidné lokalitě v blízkosti přírodní památky Skalka, letohrádku Hvězda a vyhledávaného parku Ladronka s cyklistickými a bruslařskými stezkami, v rychlém dosahu centra - pravidelné autobusové spoje, nejbližší stanice metra jsou Motol a Anděl.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a vstupem na jižně orientovanou terasu a zahradu, 1 ložnici s vestavěnými skříněmi a úložným prostorem a menší zadní terasou/zahrádkou, dále koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, technickou / úložnou komoru a prostornou vstupní halu.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, centrální plynové vytápění, pračka, mramorová kuch. deska, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění: cca 4000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 66 m2
Zahrada 64 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33572

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.