Byt 2 + kk, Jaselská, Bubeneč - Praha 6 | 1
Byt 2 + kk, Jaselská, Bubeneč - Praha 6 | 2
Byt 2 + kk, Jaselská, Bubeneč - Praha 6 | 3
Byt 2 + kk, Jaselská, Bubeneč - Praha 6 | 4
Byt 2 + kk, Jaselská, Bubeneč - Praha 6 | 5
Byt 2 + kk, Jaselská, Bubeneč - Praha 6 | 6
Byt 2 + kk, Jaselská, Bubeneč - Praha 6 | 7
Byt 2 + kk, Jaselská, Bubeneč - Praha 6 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 67 m2

Praha 6, Bubeneč, Jaselská

Kompletně zrekonstruovaný, kvalitní zařízený byt ve 4. patře bytového domu s výtahem v klidné ulici lemované stromy v oblíbené rezidenční čtvrti s veškerou občanskou vybaveností nadosah. Budova se nachází v blízkém dosahu Pražského hradu, parků Stromovka a Letná, pár minut chůze od zastávky tramvají/autobusů a stanice metra Hradčanská, nedaleko nájezdu do tunelového komplexu Blanka. Atraktivní lokalita s rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří jihovýchodně orientovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice (s úložnou komorou) směřující do zeleně vnitrobloku, dále velká vybavená šatna, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Vysoké stropy, velká okna, dubové parkety, podlahové topení v koupelně a na toaletě, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, kvalitní svítidla značek Artemide, Prolicht a Flos, sanita značek Gustavsberg a Laufen, mozaikový obklad Butterfly, pračka se sušičkou, kuch. spotřebiče Bosch, myčka, vinotéka, plynový kotel, UPC, sklep o 8,6 m2. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť. K dispozici od 1. listopadu 2019.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 67 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33685

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.