Byt 2 + kk, Štorkánova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Štorkánova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Štorkánova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Štorkánova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Štorkánova, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Štorkánova, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Štorkánova, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Štorkánova, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 2 + kk, Štorkánova, Smíchov - Praha 5 | 9

Byt 2 + kk

Interiér 52 m2, balkon 3 m2

Praha 5, Smíchov, Štorkánova

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt s balkonem a krásným panoramatickým výhledem na Prahu, do okolní zeleně a na nedaleké Dívčí hrady, situovaný ve 2. patře uzavřeného rezidenčního projektu Panorama s podzemním parkováním. Klidná lokalita v Praze 5 Malvazinkách nedaleko Prokopského údolí, s rychlým spojením k občanské vybavenosti a do centra, v pěším dosahu stanice metra Radlická (5 min.), 10 min. autobusem k metru a obchodní zóně Anděl, 5 min. ke sportovištím - plavecký bazén, posilovna, tenisové kurty ap.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou, prostorná úložná komora a vstupní hala. Balkon je přístupný z obou hlavních místností.

Dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní rolety, centrální vytápění, podlahové topení v koupelně, pračka, myčka, alarm, videotelefon, optický kabel, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné domovní služby, vodu a topení: záloha 2400 Kč měsíčně. Poplatky za spotřebu elektřiny se hradí zvlášť. K dispozici od 15. listopadu 2019.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 55 m2
Balkon 3 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33833

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.