Byt 2 + kk, U Studánky, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 2 + kk, U Studánky, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 2 + kk, U Studánky, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 2 + kk, U Studánky, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 2 + kk, U Studánky, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 2 + kk, U Studánky, Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 2 + kk, U Studánky, Holešovice - Praha 7 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 63 m2

Praha 7, Holešovice, U Studánky

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, zařízený byt s možností parkování, ve 3. patře dobře udržované budovy z 90. let s výtahem, 24/7 recepcí, společnou zahradou ve vnitrobloku a podzemními garážemi, situovaný minutu chůze od Stromovky, největšího parku v Praze. Dům stojí v oblíbené rezidenční čtvrti s bohatou občanskou vybaveností v blízkém okolí, v pěším dosahu parku na Letné a četných obchodů, restaurací, kaváren a trendy bister. Lokalita s tramvajovými spoji ke stanicím metra Vltavská a Hradčanská a do centra (10 min.), v rychlém dosahu mezinárodních škol a letiště.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s rohovou vanou a toaletou a vstupní hala.

Velká okna, parkety, keramická dlažba a obklady, centrální vytápění, podlahové topení v koupelně, myčka, mikrovlnná trouba, UPC a kabelové TV připojení, kolárna / kočárkárna. Garážové stání zahrnuto v ceně nájmu. Záloha na společné domovní služby, vodu, vytápění a recepční služby: 4321 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina se hradí zvlášť

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 63 m2
Parkování Podzemní garážové stání.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33836

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.