Byt 3 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 8
Byt 3 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 9

Byt 3 + kk

Interiér 87 m2, lodžie 11 m2

Praha 5, Jinonice, Kačírkova

Nabízíme k pronájmu kvalitní byt v projektu Waltrovka. Slunný byt se 2 lodžiemi je situován v 5. patře nového multifunkčního rezidenčního projektu s podzemním parkováním a širokou nabídkou restaurací, obchodů a služeb. Projekt leží v klidné části Prahy 5, v lokalitě s rychlým spojením do centra, pár minut chůze od stanice metra Jinonice, v blízkém dosahu komerčního centra Anděl, Francouzské a Německé mezinárodní školy, sportovních zařízení a parků Vidoule a Prokopské údolí.

Byt s výhledy do zeleně tvoří 2 ložnice - jedna s lodžií, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a druhou lodžií, koupelna s vanou, samostatná toaleta, technická komora a vstupní hala.

Plovoucí laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, předokenní žaluzie na dálkové ovládání, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep, zahrada a dětské hřiště v blízkosti domu. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění: 5200 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 98 m2
Lodžie 11 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34181

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.