Byt 3 + 1, Tusarova, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 3 + 1, Tusarova, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 3 + 1, Tusarova, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 3 + 1, Tusarova, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 3 + 1, Tusarova, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 3 + 1, Tusarova, Holešovice - Praha 7 | 6

Byt 3 + 1

Interiér 98 m2

Praha 7, Holešovice, Tusarova

Nabízíme k pronájmu plně zařízený půdní mezonetový byt v 5., nejvyšším patře dobře udržovaného bytového domu s výtahem. Budova stojí v klidné ulici v blízkosti multifunkčního prostoru Vnitroblock, nedaleko zastávek autobusů a tramvají, pár minut jízdy od stanic metra Nádraží Holešovice, Palmovka a Vltavská. Vyhledávaná lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, v blízkosti četných kaváren, restaurací, bister, divadla La Fabrika, divadelního a uměleckého prostoru Jatka 78, Centra současného umění DOX a Pražského tržiště.

Interiér tvoří plně vybavená kuchyň s jídelnou, ložnice, obývací pokoj se schodištěm vedoucím do patra ke druhé ložnici, dále koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, technická komora a vstupní hala.

Parkety, teakové podlahy v koupelně a na toaletě, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, nádobí a kuch. náčiní, TV, WiFi. Možnost pronájmu parkovacího stání v nedalekých garážích za dodatečný poplatek. Záloha na poplatky za společné služby a spotřebu vody: 700 Kč měsíčně. Spotřeba plynu a elektřiny se platí zvlášť.

Měsíční nájemné 30 000 Kč / 1 147 €
Celková plocha 98 m2
Parkování Možnost parkování v nedalekých garážích.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34186

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.