Byt 2 + kk, U Vršovického nádraží, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, U Vršovického nádraží, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, U Vršovického nádraží, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, U Vršovického nádraží, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, U Vršovického nádraží, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, U Vršovického nádraží, Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 2 + kk, U Vršovického nádraží, Vršovice - Praha 10 | 7
Byt 2 + kk, U Vršovického nádraží, Vršovice - Praha 10 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 54 m2

Praha 10, Vršovice, U Vršovického nádraží

Nabízíme k pronájmu plně zrekonstruovaný, západně orientovaný nezařízený byt v 1. patře udržovaného bytového domu v boční ulici pár kroků od parku a zastávky tramvaje, pár minut chůze od parku Grébovka a cyklostezky podél říčky Botič. Byt se nachází v místě s bohatou občanskou vybaveností a rychlým dosahem centra: 5 minut jízdy vlakem je vzdáleno Hlavní nádraží, cesta tramvají na Václavské náměstí zabere čtvrt hodiny. V docházkové vzdálenosti jsou kavárny, restaurace, supermarket, poliklinika, tenisová hala, zimní stadion a psí hřiště.

Byt tvoří 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, úložná komora a vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory.

Masivní dubové prkenné podlahy, repasovaná špaletová okna s trojskly, původní kazetové dveře se skleněnými výplněmi, plynový kotel, pračka, sklep. Poplatky za společné služby a vodu: 700 Kč měsíčně pro 1 osobu. K dispozici od ledna 2020 (příp. dříve). Byt je k pronájmu nabízen NEZAŘÍZENÝ.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 54 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34192

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.