Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 7
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 8
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 9
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 10

Byt 3 + kk

Interiér 86 m2, terasa 17 m2

Praha 7, Holešovice, Sanderova

Nabízíme k pronájmu nový, designově vybavený byt s terasou o 17 m2 a kouzelným nerušeným výhledem na Vltavu a okolní zeleň. Byt leží v 7. patře budovy v nedávno dokončeném rezidenčním komplexu Marina Island s 24h recepcí a ostrahou, kamerovým systémem a podzemním parkováním na nábřeží Vltavy. Projekt se nachází v Praze 7 na holešovickém poloostrově, v oblasti s rychlým dopravním spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Pár minut je to tramvají ke stanicím metra Palmovka, Nádraží Holešovice a Vltavská.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou a přilehlá ložnice s krásnými výhledy na řeku, druhá ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s velkým sprchovým koutem, samostatná toaleta, technická komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, rozkládací pohovka, skandinávský nábytek Hay, italské osvětlení Catellani & Smith, baterie Dornbracht, pračka, kuch. spotřebiče Siemens řady studioLine s podporou chytrého systému Home Connect, myčka, indukční varná deska, centrální topení, videotelefon, sklep, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Součástí projektu je dále privátní zahrada, parkování pro hosty, fitness, místa na grilování, půjčovna kol, podél komplexu vede cyklostezka do Tróje. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění činí 4000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 103 m2
Terasa 17 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34456

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.