Byt 4 + kk, Dunajská , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 4 + kk, Dunajská , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 4 + kk, Dunajská , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 4 + kk, Dunajská , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 4 + kk, Dunajská , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 4 + kk, Dunajská , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 4 + kk, Dunajská , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 4 + kk, Dunajská , Staré Mesto - Bratislava I | 8

Byt 4 + kk

Interiér 137 m2, balkon 5 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Dunajská

Slunná klimatizovaná 4pokojová bytová jednotka k pronájmu v novostavbě v Dunajské ulici s garážovým stáním. Prostorný byt se nachází ve Starém Městě a nabízí výhledy do pěkného parku. Lokalita s kompletní občanskou vybaveností v pěší dostupnosti – potraviny Yeme, Tesco, Billa, nákupní centrum Eurovea, ale i rychlá dostupnost kompletní sítí MHD s častými spoji.

Dispozice sestává z hlavní ložnice s balkonem a walk-in šatnou, obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem a jídelní částí, dalších 2 ložnic, koupelny, chodby a komory s balkonem. Z předsíně je vstup do další samostatné šatny a na hostinskou toaletu s umyvadlem.

Součástí standardu je velká koupelna (s toaletou, bidetem, vanou, sprchovým koutem a 2 umyvadly), laminátové podlahy, dřevěné interiérové dveře, prosklená stěna v obývacím pokoji, klimatizace, kompletní vybavení kuchyně (trouba, myčka, lednice s mrazákem) a prádelna se sušičkou. K bytu přísluší parkovací místo v garáži domu. Byt je možné po dohodě s majitelem dovybavit. Bytový dům nabízí nepřetržitou službu recepce.

Měsíční nájem 1500 eur + energie a služby 300 eur.

Měsíční nájemné 41 310 Kč / 1 500 €
Služby 300 €
Celková plocha 142 m2
Balkon 5 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34510

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.