Byt 3 + 1, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 9
Byt 3 + 1, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 10

Byt 3 + 1

Interiér 118 m2, balkon 5 m2

Praha 1, Josefov, Pařížská

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný, designově zařízený byt se 2 balkony a 2 koupelnami ve 2. patře zrenovovaného secesního domu s výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Dům stojí v atraktivní lokalitě v historickém centru Prahy v těsné blízkosti Staroměstského náměstí a nábřeží Vltavy. Pařížská ulice se svými elegantními historickými budovami, luxusními obchody, značkovými butiky a restauracemi je považována za nejprestižnější adresu v Praze.

Byt tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, balkonem a arkýřovým výklenkem s výhledy do Pařížské ulice a na Staroměstské náměstí, ložnice s en-suite koupelnou (vana, toaleta) a balkonem, druhá ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta), technická komora, toaleta pro hosty a velká vstupní hala. Obě ložnice jsou orientovány do klidného vnitrobloku.

Vysoké stropy se štuky, křišťálové lustry, velká okna, parkety, dlažba, podlahové vytápění v koupelnách, bezpečnostní vstupní dveře, mobilní nábytek Maxalto, šatní skříně Jesse, plynový kotel, sanita Devon, kuchyň Elmar, spotřebiče Miele, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, kombinovaná trouba, 2 TV, prostorná sklepní kóje. Poplatky za společné služby a spotřebu vody: 5755 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 123 m2
Balkon 5 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35104

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.