Byt 2 + kk, Na Zatlance, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Na Zatlance, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Na Zatlance, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Na Zatlance, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Na Zatlance, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Na Zatlance, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Na Zatlance, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Na Zatlance, Smíchov - Praha 5 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 76 m2, balkon 5 m2

Praha 5, Smíchov, Na Zatlance

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt se zimní zahradou, balkonem a pěknými výhledy do zeleně. Byt je situován ve 2. patře moderního bytového domu s privátní udržovanou zahradou ve vnitrobloku a podzemním parkováním. Budova leží v klidné části Prahy 5 na Smíchově, v lokalitě s výbornou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár minut chůze od business centra Nový Smíchov, stanice metra Anděl a zastávek tramvají, nedaleko autobusového nádraží Na Knížecí.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a vstupy do zimní zahrady a na balkon, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem, vanou a toaletou, šatna, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, francouzská okna, předokenní žaluzie, centrální topení, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, TV, videotelefon, zahradní nábytek, vstup do budovy na čip. K dispozici je 1 parkovací stání v podzemních garážích (v ceně). Zálohy na společné domovní služby, spotřebu vody a vytápění: 4000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 81 m2
Balkon 5 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35139

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.