Byt 4 + kk, Boleslavská, Vinohrady - Praha 3 | 1
Byt 4 + kk, Boleslavská, Vinohrady - Praha 3 | 2
Byt 4 + kk, Boleslavská, Vinohrady - Praha 3 | 3
Byt 4 + kk, Boleslavská, Vinohrady - Praha 3 | 4
Byt 4 + kk, Boleslavská, Vinohrady - Praha 3 | 5
Byt 4 + kk, Boleslavská, Vinohrady - Praha 3 | 6
Byt 4 + kk, Boleslavská, Vinohrady - Praha 3 | 7
Byt 4 + kk, Boleslavská, Vinohrady - Praha 3 | 8
Byt 4 + kk, Boleslavská, Vinohrady - Praha 3 | 9
REAL-TIME VIDEOPROHLÍDKA

Byt 4 + kk

Interiér 129 m2, terasa 9 m2

Praha 3, Vinohrady, Boleslavská

Světlý klimatizovaný zařízený mezonetový střešní byt se 2 koupelnami a terasou v 6. patře ve vyhledávané lokalitě Vinohrady. Stanice metra linky A Flora, tramvaj a nákupní a zábavní centrum pár kroků od domu. V dosahu Riegrovy sady a náměstí Jiřího z Poděbrad s oblíbenými farmářskými trhy.

Ve spodním patře byt nabízí prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem a s nadstandardně velkými střešními okny, ložnici do vnitrobloku, koupelnu, předsíň a úklidovou komoru. V horním podlaží je druhá koupelna a 2 ložnice, z toho 1 s přístupem na západně orientovanou terasu, poskytující výhled na Žižkovskou věž.

Kvalitní materiály, dubové podlahy, střešní okna Velux s roletami, podlahové vytápění v koupelnách, klimatizace, vestavěné skříně, alarm. Zálohy na poplatky za domovní služby 2.500 Kč/měs. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 138 m2
Terasa 9 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35254

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.