Byt 2 + kk, Vlašská, Malá Strana - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Vlašská, Malá Strana - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Vlašská, Malá Strana - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Vlašská, Malá Strana - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Vlašská, Malá Strana - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Vlašská, Malá Strana - Praha 1 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 41 m2

Praha 1, Malá Strana, Vlašská

Byt k pronájmu v romantické lokalitě pod Pražským hradem. Tento zařízený byt s balkonem a původními dřevěnými malovanými stropy leží ve 2. patře historického malostranského pavlačového domu bez výtahu v malebné dlážděné uličce na úpatí Petřínského kopce, v bezpečné oblasti s četnými cizími zastupitelstvími. V pěším dosahu se nachází Malostranské náměstí se zastávkou tramvají a také Karlův most, stanice metra Malostranská je vzdálena jednu krátkou zastávku tramvají.

Interiér nabízí obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnici s úložnou komorou, koupelnou (vana) a pavlačovým balkonem orientovaným do vnitrobloku a samostatnou toaletu. Byt má historické dřevěné malované stropy.

Zachované původní prvky, dlažba v celém bytě, velká okna, elektrické vytápění, rozkládací sedačka, pračka, mikrovlnná trouba, nádobí. Záloha na společné služby a vodu 1000 Kč měsíčně. Elektřinu se převede na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 41 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35403

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.