Byt 1 + kk, U Garáží , Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 1 + kk, U Garáží , Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 1 + kk, U Garáží , Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 1 + kk, U Garáží , Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 1 + kk, U Garáží , Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 1 + kk, U Garáží , Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 1 + kk, U Garáží , Holešovice - Praha 7 | 7
Byt 1 + kk, U Garáží , Holešovice - Praha 7 | 8

Byt 1 + kk

Interiér 71 m2, terasa 12 m2

Praha 7, Holešovice, U Garáží

Nabízíme plně zařízenou dvouúrovňovou garsoniéru s terasou v 6. patře udržovaného bytového domu s výtahem. Budova stojí v klidné ulici naproti modernímu administrativnímu komplexu ArtGen Office Gallery, v blízkosti multifunkčního prostoru Vnitroblock, nedaleko zastávek autobusů a tramvají, pár minut jízdy od stanic metra Nádraží Holešovice, Palmovka a Vltavská. Vyhledávaná lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, v blízkosti četných kaváren, restaurací, bister, Pražského tržiště, divadla La Fabrika, divadelního a uměleckého prostoru Jatka 78 a Centra současného umění DOX.

Byt má ve spodní úrovni obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a vstupní halu. Po otevřeném schodišti je přístupná velká ložnice s jídelním prostorem a terasou s výhledem do vnitrobloku domu.

Dubové parkety, dlažba, předokenní žaluzie, plynový kotel, pračka, myčka, TV, alarm. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1300 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 83 m2
Terasa 12 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35630

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.