Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 2 | 5

Byt 3 + kk

Interiér 92 m2

Praha 2, Vinohrady, Korunní

Nový, kvalitní, částečně zařízený moderní byt s verandou v přízemí rezidenčního komplexu Korunní Dvůr s 24hodinovou bezpečnostní službou, supermarketem, kavárnami a dětským hřištěm. Výborné spojení do centra, pár minut chůze k nákupnímu centru a metru Flora.

V bytě se nachází prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice s přímým vstupem na verandu, koupelna s vanou a toaletou a samostatná toaleta.

Telefon, TV, alarm napojený na bezpečnostní službu, vestavěná skříň, bezpečnostní rolety, mozaikové obklady v koupelně, barový pult. Možno dozařídit. Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií 7.000 Kč/měs. Parkování v podzemní garáži.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 92 m2
Parkování Parkování v podzemní garáži.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 3588
Informace o budově Bytový dům

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.