Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 7
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 8
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 9
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 10

Byt 2 + kk

Interiér 114 m2

Praha 7, Holešovice, Na Maninách

Jedinečný, plně zařízený loftový byt se zachovanými industriálními prvky v 1. patře budovy s výtahem v komplexu Holešovický pivovar s 24hodinovou ostrahou a podzemním parkováním. Lokalita v blízkosti Vltavy, s plnou vybaveností v okolí a rychlou dopravní dostupností do centra (1 minuta k tramvajím, 5 minut k metru Vltavská a Nádraží Holešovice).

Zajímavý interiér nabízí ve spodní úrovni obývací pokoj s 5metrovým stropem a obrovským otevíratelným oknem, plně vybavený kuchyňský kout s barovým pultem, koupelnu, WC a komoru. Na otevřené galerii je ložnice s en-suite koupelnou (sprcha), šatna a část je využita pro pracovnu.

Telefon, internet, kabelové i satelitní TV připojení, video intercom, pračka, sušička, dřevěné podlahy, části stěn z obnažených cihel, bezpečnostní dveře, stmívače, železné trámy, litinový sloup. 24hodinová ostraha a bezpečnostní kamery, sklep 7 m2 se stropem přes 3 m za 1.000 Kč měsíčně, 2 parkovací stání v podzemní garáži, jedno za 2.500 Kč/měs. (dostatečně velké pro dva vozy). Supermarket Albert přímo v komplexu. Klidná lokalita v blízkosti Vltavy, dobrá dopravní dostupnost (2 minuty k tramvajím, 5 minut k metru). Byt je pronajímán zařízený nábytkem. Poplatky za domovní služby 3.000 Kč/měs. Spotřeba energií 3.000 Kč/měs. K dispozici od března 2021. Fotografie byly pořízeny z podobného bytu.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 114 m2
Parkování Parkovací stání v podzemní garáži.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 3621

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.