Byt 2 + kk, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 70 m2

Praha 5, Smíchov, Janáčkovo nábřeží

Zařízený byt na nábřeží Vltavy. Tento kompletně nově zrekonstruovaný byt se zachovanými původními architektonickými prvky leží ve 3. patře dobře udržovaného, plně zrenovovaného bytového domu s novým výtahem a společnou zahradou s pergolou a posezením. Budova se nachází v atraktivní lokalitě v pěším dosahu Petřínských sadů, parku na Kampě, Malé Strany a Starého Města, v rychlé dostupnosti do centra, komerčního centra Anděl a Francouzského lycea.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala. Okna bytu jsou situována do klidného vnitrobloku.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektrické vytápění, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, TV, připojení UPC (TV a WiFi), sklep. Společné služby a voda 3.000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (1860 Kč měsíčně). Možnost střednědobého pronájmu za vyšší nájemné (min. 6 měsíců).

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 70 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37001

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.