Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 9

Byt 1 + kk

Interiér 39 m2

Praha 5, Smíchov, U Nikolajky

Nabízíme k pronájmu nadstandardní, kompletně zařízenou garsoniéru s výhledy do upravené zahrady ve vnitrobloku. Byt leží ve 2. patře moderního projektu Rezidence Park Nikolajka v klidné slepé ulici se spoustou zeleně v okolí, v blízké dostupnosti Francouzského lycea, stanice metra Anděl a obchodně zábavního centra Nový Smíchov. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost v rychlém dosahu, poblíž se nachází také zimní stadion, tenisové kurty a park.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybavenou kuchyní, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, toaleta a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Nadstandardní vybavení a provedení, dřevěné masivní podlahy, velkoformátová italská dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, velkoplošná okna, římské rolety, centrální vytápění, kuchyň Hanák, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, základní nádobí, povlečení, ručníky, vysavač, TV, videotelefon, alarm, vstup do budovy na čip, výtah, kočárkárna. K dispozici 1 garážové stání za 1500 Kč/měs. Zálohy na společné služby, vodu a vytápění: 2154 Kč měsíčně. Záloha na spotřebu elektřiny ve výši 600 Kč měsíčně se platí zvlášť. Internet: 439 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 39 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37162

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.