Byt 1 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 1 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 1 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 1 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 1 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 1 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 1 + kk, Krakovská, Nové Město - Praha 1 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 45 m2

Praha 1, Nové Město, Krakovská

Nabízíme na pronájem kompletně zrekonstruovanou zařízenou garsoniéru ve 3. patře historického bytového domu s výtahem v prémiové lokalitě v centru Prahy, minutu chůze od Václavského náměstí se stanicemi metra Muzeum a Můstek a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Atraktivní lokalita nabízí četná divadla, kina a hudební kluby, kvalitní obchody a butiky, restaurace, bistra a kavárny, nedaleko se nachází také Hlavní vlakové nádraží a nájezd na dálnici D1.

Interiér tvoří obývací pokoj / ložnice s jídelnou, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a otevřená vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Parkety, velkoformátová dlažba, vysoké stropy, velká okna, elektrické vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, vysavač, TV, videotelefon. Poplatky za společné služby 1000Kč/měs. Elektřina se platí zvlášť.

Měsíční nájemné 13 500 Kč / 514 €
Celková plocha 45 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37164

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.