Byt 3 + 1, České družiny, Dejvice - Praha 6 | 1
Byt 3 + 1, České družiny, Dejvice - Praha 6 | 2
Byt 3 + 1, České družiny, Dejvice - Praha 6 | 3
Byt 3 + 1, České družiny, Dejvice - Praha 6 | 4
Byt 3 + 1, České družiny, Dejvice - Praha 6 | 5
Byt 3 + 1, České družiny, Dejvice - Praha 6 | 6
Byt 3 + 1, České družiny, Dejvice - Praha 6 | 7
Byt 3 + 1, České družiny, Dejvice - Praha 6 | 8

Byt 3 + 1

Interiér 120 m2

Praha 6, Dejvice, České družiny

Nabízíme k pronájmu velký, kompletně nově zrekonstruovaný byt s parkováním ve zvýšeném přízemí řadového domu v klidné ulici v rezidenční zástavbě v Praze 6 se spoustou zeleně v okolí. Dům je vzdálen 2 krátké zastávky tramvají od stanice metra Dejvická s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Velmi rychlá je dostupnost do centra města, na Pražský hrad, na letiště a do četných mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří velká otevřená vstupní hala s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, prostorný obývací pokoj s otevřenou zimní zahradou vhodnou např. pro pracovnu, dále 2 ložnice, komfortní koupelna s vanou, sprchovým koutem, bidetem a toaletou, a samostatná toaleta pro hosty.

Zachované původní prvky, výhledy do zeleně, nové a repasované parkety, dlažba, velká okna, žaluzie, vestavěné skříně v jedné ložnici, centrální plynové vytápění, myčka. Garážové stání 2.500 Kč měsíčně. Zaloha za společné služby a spotřebu energií 5.000 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné 30 000 Kč / 1 144 €
Celková plocha 120 m2
Parkování Garážové stání 2500 Kč/měs.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37250

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.