Byt 3 + 1, Karoliny Světlé, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Karoliny Světlé, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Karoliny Světlé, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Karoliny Světlé, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Karoliny Světlé, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Karoliny Světlé, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Karoliny Světlé, Staré Město - Praha 1 | 7

Byt 3 + 1

Interiér 90 m2

Praha 1, Staré Město, Karoliny Světlé

Nabízíme k pronájmu zařízený renovovaný byt s malým balkonem ve 3. patře klasického bytového domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Budova stojí v klidné ulici pár kroků od rotundy sv. Kříže z 12. století, Národního divadla, Betlémského náměstí a Karlova mostu, v pěším dosahu četných tramvajových linek a stanice metra Národní třída. Plná občanská vybavenosti je dostupná v blízkém okolí.

Byt tvoří plně vybavená kuchyň s jídelnou a balkonem do vnitrobloku, obývací pokoj, 2 ložnice - jedna průchozí, dále koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta a vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy se štukovou výzdobou, velká okna, parkety, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, TV. Záloha na společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Měsíční nájemné 23 000 Kč / 877 €
Celková plocha 90 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37476

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.