Byt 2 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 2 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 2 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 2 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 2 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 2 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 6
Byt 2 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 7
Byt 2 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 8
Byt 2 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 9
Byt 2 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 10

Byt 2 + kk

Interiér 62 m2, balkon 11 m2

Praha 8, Karlín, Pernerova

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt s balkonem o 11 m2 ve 4. patře moderní budovy v multifunkčním projektu Praga Rezidence s parkováním a privátní zahradou, který vznikl na místě bývalé autoopravny Praga. Byt se nachází v dynamické čtvrti Karlín na úpatí parku Vrch Vítkov, v oblasti s plnou občanskou vybaveností a velmi rychlou dostupností do centra, pár kroků od zastávky tramvaje a stanice metra Křižíkova. V okolí se spoustou upravené zeleně se nachází množství kvalitních restaurací, trendy bister, kaváren a kulturních zařízení, v sousedství budovy stojí multifunkční komplex Forum Karlín.

Interiér bytu tvoří klimatizovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, velká vybavená šatna, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba s vestavěnou skříní. Obě hlaní místnosti mají přístup na společný balkon s výhledem do zeleně vnitrobloku.

Kvalitní vybavení, parkety, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální podlahové vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, videotelefon, sklep, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby a spotřebu vytápění 4.800 Kč/měs. pro 1 osobu, v případě 2 osob 5.300 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od července 2022.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 73 m2
Balkon 11 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37511

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby