Byt 3 + kk, U Michelského mlýna, Michle - Praha 4 | 1
Byt 3 + kk, U Michelského mlýna, Michle - Praha 4 | 2
Byt 3 + kk, U Michelského mlýna, Michle - Praha 4 | 3
Byt 3 + kk, U Michelského mlýna, Michle - Praha 4 | 4
Byt 3 + kk, U Michelského mlýna, Michle - Praha 4 | 5
Byt 3 + kk, U Michelského mlýna, Michle - Praha 4 | 6
Byt 3 + kk, U Michelského mlýna, Michle - Praha 4 | 7
Byt 3 + kk, U Michelského mlýna, Michle - Praha 4 | 8
Byt 3 + kk, U Michelského mlýna, Michle - Praha 4 | 9
Byt 3 + kk, U Michelského mlýna, Michle - Praha 4 | 10
Byt 3 + kk, U Michelského mlýna, Michle - Praha 4 | 11

Byt 3 + kk

Interiér 95 m2, terasa 39 m2

Praha 4, Michle, U Michelského mlýna

Nabízíme k pronájmu světlý, kompletně zařízený tichý byt s velkou terasou přístupnou ze všech pokojů, situovaný ve 2. patře v komorním rezidenčním projektu s privátní zahradou, dětským hřištěm, ostrahou a podzemní garáží. Soubor je zasazen do klidné lokality mezi zalesněným kopcem a říčkou Botič, nedaleko parku Tyršův vrch, místo má kompletní infrastrukturu a rychlý dosah centra. Budova se nachází v blízkosti zastávek MHD, cesta do centra tramvají trvá necelých 15 minut, autobusem se lze dostat ke stanici metra linky C Budějovická nebo Kačerov. V pěším dosahu je bohatá občanská vybavenost a také např. Divadlo na Jezerce obklopené parkem. Místo má snadný nájezd na Jižní spojku i dálnici D1.

K obývacímu pokoji propojenému s plně vybavenou kuchyní a jídelnou přiléhá krytá osvětlená terasa přístupná francouzskými okny. Dále jsou zde 2 ložnice, komora, koupelna (vana, sprchový kout), samostatná toaleta a vstupní chodba. Na terasu lze vstoupit i z obou ložnic.

Vysoký standard
vybavení, dřevěné podlahy, velkoformátová dřevěná okna s elektricky ovládanými předokenními žaluziemi, vyhřívaná dlažba v koupelně, bezpečnostní vstupní dveře, osvětlené vestavné skříně a úložné prostory, pračka, sušička, kuchyňská linka na míru s pracovní deskou a obkladem ze žuly, indukční varná deska, videotelefon, sklep, kamerový systém v objektu. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání, možnost pronájmu 2. stání za 1500 Kč měsíčně. Záloha na společné služby vodu a topení 4600 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášt'. K dispozici od 2. poloviny listopadu 2020.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 134 m2
Terasa 39 m2
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37545

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.