Byt 4 + kk, Jugoslávských partyzánů, Bubeneč - Praha 6 | 1
Byt 4 + kk, Jugoslávských partyzánů, Bubeneč - Praha 6 | 2
Byt 4 + kk, Jugoslávských partyzánů, Bubeneč - Praha 6 | 3
Byt 4 + kk, Jugoslávských partyzánů, Bubeneč - Praha 6 | 4
Byt 4 + kk, Jugoslávských partyzánů, Bubeneč - Praha 6 | 5
Byt 4 + kk, Jugoslávských partyzánů, Bubeneč - Praha 6 | 6
Byt 4 + kk, Jugoslávských partyzánů, Bubeneč - Praha 6 | 7
Byt 4 + kk, Jugoslávských partyzánů, Bubeneč - Praha 6 | 8
Byt 4 + kk, Jugoslávských partyzánů, Bubeneč - Praha 6 | 9
Byt 4 + kk, Jugoslávských partyzánů, Bubeneč - Praha 6 | 10

Byt 4 + kk

Interiér 119 m2, balkon 3 m2

Praha 6, Bubeneč, Jugoslávských partyzánů

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný, částečně zařízený byt s balkonem a výhledy do společné upravené zahrady ve vnitrobloku a do přilehlého parku, situovaný ve 2. patře dobře udržovaného renovovaného bytového domu s výtahem. Budova se nachází pár minut chůze od stanice metra Dejvická a areálu ČVUT, ve vyhledávané rezidenční lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu parku Stromovka a Pražského hradu. Snadná je také dostupnost na letiště v Ruzyni a do četných mezinárodních škol v Praze 6.

Vzdušný interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a arkýřovým výklenkem, 3 samostatné ložnice - jedna s balkonem do zahrady, dále koupelna s vanou a toaletou, úložná komora, technická komora s druhou toaletou a velká vstupní hala.

Parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, vysoké stropy, závěsy / záclony, plynové etážové topení, vyhřívaná podlaha v koupelně, pračka, myčka, indukční varná deska, sklep, kolárna. Byt je možno po dohodě dozařídit nebo pronajmout bez nábytku. Možnost pronájmu garážového stání 4 min. chůze od domu za dodatečný poplatek. Poplatky za společné služby a vodu: 850 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 122 m2
Balkon 3 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38103

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.