Byt 2 + kk, Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + kk, Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + kk, Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + kk, Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + kk, Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + kk, Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + kk, Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + kk, Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 2 + kk, Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 2 + kk, Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 2 + kk

Interiér 53 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

Nabízíme k pronájmu klimatizovaný 2pokojový střešní byt s panoramatickým výhledem na Bratislavský hrad i okolí Slavína. Byt je situován v nedávno dokončené novostavbě Bezručova v Starém Městě, interiér zaujme novým vkusným zařízením. Prestižní lokalita v blízkosti nábřeží Dunaje, Jakubova náměstí s dětským hřištěm, parku na Šafárikově náměstí. Kompletní občanská vybavenost a zastávky MHD na dosah ruky, rychlé napojení na hlavní dopravní tahy.

Jednotka se dispozičně dělí na obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnu, ložnici, koupelnu s vanou a pračkou, samostatnou toaletu a předsíň.

Vybavení bytu zahrnuje vestavěné šatní skříně v předsíni, zabudované kuchyňské elektrospotrebiče a kamennou pracovní desku. Standardem jsou dřevěná okna i podlahy, stropní klimatizace, vzduchotechnika v obou pokojích, podlahové topení, bezpečnostní protipožární dveře Sherlock, alarm, videovrátný, LED stropní osvětlení. K bytu je možné pronajmout uzamykatelnou garáž v suterénu. Vstup do domu je zajištěn kamerovým systémem a otevíráním na čip. Byt se pronajímá zařízený.

Měsíční nájem 1 100 eur s DPH + 200 eur záloha za energie a služby + 120 eur uzamykatelná garáž.

Měsíční nájemné 28 050 Kč / 1 100 €
Služby 200 €
Celková plocha 53 m2
Parkování Uzamykatelná garáž v suterénu
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38646

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.