Byt 2 + kk, Ostrovní, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Ostrovní, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Ostrovní, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Ostrovní, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Ostrovní, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Ostrovní, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Ostrovní, Nové Město - Praha 1 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 64 m2

Praha 1, Nové Město, Ostrovní

Kvalitní pronájem v historickém centru Prahy. Kompletně zařízený apartmán nově zrekonstruované rezidence z 19. století s výtahem situované v klidné ulici pouhých 150 m od Vltavy, 50 m od Národního divadla.

Klimatizovaný byt nabízí obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 samostatnou ložnici, koupelnu s vanou a samostatné WC.

Nové parkety, kvalitní dlažba, spotřebiče Bosch, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, nádobí, rozkládací postele, telefon, WiFi internet, LCD TV, satelitní příjem, trezor, alarm, kamerový systém v budově, pavlač. Výborná dopravní dostupnost vozem i MHD. Pár kroků od metra a tramvají. Zálohy na spotřebu energií 5.000 Kč/měs.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 64 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 3872

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.