Byt 2 + kk, Studentská, Brno - Bohunice - Brno | 1
Byt 2 + kk, Studentská, Brno - Bohunice - Brno | 2
Byt 2 + kk, Studentská, Brno - Bohunice - Brno | 3
Byt 2 + kk, Studentská, Brno - Bohunice - Brno | 4
Byt 2 + kk, Studentská, Brno - Bohunice - Brno | 5
Byt 2 + kk, Studentská, Brno - Bohunice - Brno | 6
Byt 2 + kk, Studentská, Brno - Bohunice - Brno | 7
Byt 2 + kk, Studentská, Brno - Bohunice - Brno | 8
Byt 2 + kk, Studentská, Brno - Bohunice - Brno | 9

Byt 2 + kk

Interiér 51 m2, balkon 7 m2

Brno, Brno - Bohunice, Studentská

Exkluzivní nabídka pronájmu. Tento plně vybavený byt s balkonem leží ve 3. patře moderní rezidence LIVE IN. Bydlení vhodné nejen pro studenty v klidné lokalitě plné zeleně v těsné blízkosti OC Campus Square Brno, univerzitních budov, výzkumného centra Ceitec, Moravského zemského archivu a Fakultní nemocnice Bohunice. Budova se nachází na okraji rezidenční zástavby v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v bezprostředním dosahu a výbornou dostupností do centra (10 min.). Nedaleko domu se nachází zastávka autobusu, nájezd na dálnici D1, restaurace, parky, les i koupaliště.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem, 1 ložnici s vestavěnýni úložnými prostory, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, šatnu a vstupní halu s vestavěnými úložnými prostory.

Vestavěné skříně a úložné prostory, dřevěné podlahy, dlažba, dálkové vytápění, hliníková velkoplošná okna s izolačními trojskly, elektricky ovládané předokenní žaluzie, klimatizace, mikrovlnná trouba, výtah, sklepní kóje o 7,2 m2. Možnost pronájmu parkovacího stání v uzavřených garážích za dodatečný poplatek. Zálohy na společné služby a spotřebu energií: 4470 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 58 m2
Balkon 7 m2
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38935

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.