Byt 3 + kk, Kurta Konráda, Libeň - Praha 9 | 1
Byt 3 + kk, Kurta Konráda, Libeň - Praha 9 | 2
Byt 3 + kk, Kurta Konráda, Libeň - Praha 9 | 3
Byt 3 + kk, Kurta Konráda, Libeň - Praha 9 | 4
Byt 3 + kk, Kurta Konráda, Libeň - Praha 9 | 5
Byt 3 + kk, Kurta Konráda, Libeň - Praha 9 | 6
Byt 3 + kk, Kurta Konráda, Libeň - Praha 9 | 7
Byt 3 + kk, Kurta Konráda, Libeň - Praha 9 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 85 m2, terasa 6 m2

Praha 9, Libeň, Kurta Konráda

Nabízíme k pronájmu slunný zařízený byt s terasou, situovaný ve 4. patře bytového domu Sedmikráska s výtahem, podzemním parkováním a upraveným vnitroblokem se společnou zahradou a dětským hřištěm. Budova stojí v Praze 9 - Libni v těsné blízkosti zastávky tramvají a OC Galerie Harfa, pár minut chůze od stanice metra Českomoravská, nedaleko Sazka Arény. Výhodou lokality je kromě velmi dobré občanské vybavenosti také dostatek zelených ploch pro relaxaci i sportovní aktivity (oblíbená cyklostezka), například v rozlehlém parku Podviní nebo podél říčky Rokytka.

Interiér bytu tvoří světlý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, pracovním koutem a vstupem na terasu, 2 ložnice, koupelna s vanou, toaletou a oknem, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Laminátové plovoucí podlahy, nábytek na míru, velkoformátové obklady a dlažba, dřevěná eurookna, dýhované interiérové dveře, centrální plynové topení, vinotéka, pračka se sušičkou, SDK podhledy s bodovými světly, sklep. Možnost pronájmu garážového stání za 1.500 Kč měsíčně. Zálohy na společné služby, vodu a vytápění 4.200 Kč. Elektřina se převádí na nájemce. K dispozici od května 2021.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 91 m2
Terasa 6 m2
Parkování Garážové stání za 1.500 Kč měsíčně.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39013

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.