Byt 1 + kk, Opatovická, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 1 + kk, Opatovická, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 1 + kk, Opatovická, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 1 + kk, Opatovická, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 1 + kk, Opatovická, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 1 + kk, Opatovická, Staré Město - Praha 1 | 6

Byt 1 + kk

Interiér 49 m2

Praha 1, Staré Město, Opatovická

Útulné zařízené podkrovní studio v 5. patře rekonstruovaného činžovního domu s výtahem v blízkosti nábřeží Vltavy a Národního divadla.

Interiér tvoří velký obývací pokoj spojený s plně vybaveným kuchyňským koutem, spací zóna a koupelna s vanou a WC. K vybavení patří klimatizace, internet, satelitní TV připojení, pračka, myčka, mikrovlnná trouba a video intercom.

K příjemné atmosféře přispívá i nádherný výhled na (v noci osvětlené) Národní divadlo a Pražský hrad. Byt může být pronajat i nezařízený. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 3.500 Kč/měsíc. K dispozici od listopadu 2013.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 49 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 4067

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.