Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 60 m2, terasa 8 m2

Praha 3, Žižkov, Prokopova

Moderní nadstandardní zařízený byt s terasou ve 3. patře nové rezidence navržené přední českou architektkou Barborou Škorpilovou ze známého studia Mimolimit. Projekt je situován v centru Žižkova, nedaleko parků Vítkov a Parukářka, s dobrou dostupností do středu města.

Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a terasou, ložnice orientovaná do klidného dvora a koupelna s vanou a WC.

K vybavení patří špičkové materiály, bezpečnostní dveře, velká francouzská okna, mozaikové parkety, luxusní sanita, italská kuchyň a zrcadlové vestavěné skříně, myčka, mikrovlnná trouba, vysokorychlostní internet a satelitní TV připojení. Možnost garážového stání v suterénu za 2400 Kč/měs. V budově je 24hodinová recepce, výtah, společná zahrada a kavárna v přízemí. V blízkosti rezidence jsou tenisové kurty, bazén, sportovní a relaxační centrum Olšanka a golfový klub Čechie. Zálohy na spotřebu vody, elektřiny a topení 5500 Kč měsíčně. K dispozici od 16. prosince 2016.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 68 m2
Terasa 8 m2
Parkování K dispozici garážové stání v suterénu za 2400 Kč/měs.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 4099

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.