Byt 2 + kk, Dornych , Brno - jih - Brno | 1
Byt 2 + kk, Dornych , Brno - jih - Brno | 2
Byt 2 + kk, Dornych , Brno - jih - Brno | 3
Byt 2 + kk, Dornych , Brno - jih - Brno | 4

Byt 2 + kk

Interiér 47 m2

Brno, Brno - jih, Dornych

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt s výhledem do okolí v 11. patře nově postaveného bytového domu s výtahem v klidném areálu u řeky Ponávky. Lokalita v blízkosti Hlavního nádraží poskytuje veškerou občanskou vybavenost a služby, snadná je i dostupnost do centra města.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, ložnice s úložnými prostory, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou a předsíň s vestavěnými úložnými prostory.

Linoleum, dlažba, velkoplošná hliníková okna, centrální vytápění, mikrovlnná trouba. Za příplatek možnost parkovacího stání v podzemních garážích. Energie a společné služby jsou již započteny v ceně nájmu.

Měsíční nájemné 23 000 Kč / 937 €
Služby včetně poplatků
Celková plocha 47 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41366

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.