Byt 3 + 1, Ve Smečkách, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Ve Smečkách, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Ve Smečkách, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Ve Smečkách, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Ve Smečkách, Nové Město - Praha 1 | 5

Byt 3 + 1

Interiér 106 m2

Praha 1, Nové Město, Ve Smečkách

Dvouúrovňový podkrovní byt ve 4. patře částečně zrekonstruované budovy s výtahem v atraktivní lokalitě doslova pár kroků od Václavského náměstí s rychlým přístupem ke všem třem trasám pražského metra.

Byt má ve spodní úrovni obývací pokoj, samostatnou kuchyň, 1 ložnici, velkou vstupní halu, koupelnu s vanou a samostatné WC. V horní úrovni se nachází 1 členitá ložnice.

Plovoucí podlahy a dlažba, UPC kabelové TV a internetové připojení, domácí vrátný. Měsíční zálohy na společné domovní služby a spotřebu energií 6000 Kč.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 106 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 4144

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.