Byt 5 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 5 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 5 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 5 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 5 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 5 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 6
Byt 5 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 7
Byt 5 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 8
Byt 5 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 9
Byt 5 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 10

Byt 5 + kk

Interiér 144 m2, terasa 34 m2, lodžie 8 m2

Praha 8, Karlín, Sokolovská

Nový byt v unikátním prémiovém rezidenčním projektu FRAGMENT, který spojuje architekturu a umění. Nabízíme k pronájmu plně designově vybavený mezonet se 3 koupelnami, 2 lodžiemi a 2 terasami v 5. patře bytového domu navrženého ateliérem QARTA architektura a dotvořeného originálními sochami Davida Černého. Budova s centrální recepcí, ostrahou a nadstandardním technologickým vybavením leží ve vyhledávané pražské čtvrti Karlín, pár kroků od stanice metra Invalidovna a zastávek tramvají. Lokalita s rychlým spojením do centra nabízí i kompletní občanskou vybavenost a služby vč. četných business a administrativních center, kvalitních restaurací, kaváren, bister a obchůdků. Přímo v budově je k dispozici např. kavárna, drogerie, restaurace a fitness centrum.

Spodní úroveň bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a lodžií, pracovna s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta) a terasou, toaleta pro hosty a vstupní chodba. V horním patře je ložnice s en-suite koupelnou (vana, toaleta), ložnice s lodžií, další ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout, toaleta) a chodba s přístupem na terasu.

Dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, velkoformátová hliníková okna, inteligentní ovládání domácnosti Loxone, stropní topení a chlazení, rekuperace, tepelné čerpadlo, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, kolárna v budově. Možnost pronájmu sklepní kóje a garážového stání v budově. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu za dodatečný poplatek. Záloha na společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

K dispozici od prosince 2022. Více informací naleznete na webových stránkách projektu Fragment.

Měsíční nájemné rezervováno
Celková plocha 187 m2
Terasa 34 m2
Lodžie 8 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42444
Informace o projektu FRAGMENT
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.