Byt 1 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 1 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 1 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 1 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 1 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 1 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 6
Byt 1 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 29 m2, lodžie 4 m2

Praha 8, Karlín, Sokolovská

Nový byt v architektonicky unikátním projektu prémiového nájemního bydlení navržený ateliérem QARTA Architektura ve spolupráci s Davidem Černým. Nabízíme k pronájmu plně vybavené byty o dispozici 1+kk, s výměrou od 29 m2, v ceně od 18.000 Kč měsíčně, některé s lodžií.

Budova s centrální recepcí, ostrahou a nadstandardním technologickým vybavením je zasazena do pražského Karlína – jedné z nejoriginálnějších městských čtvrtí. Leží jen pár kroků od stanice metra Invalidovna a zastávek tramvají. Lokalita s rychlým spojením do centra nabízí i kompletní občanskou vybavenost a služby vč. četných business a administrativních center, kvalitních restaurací, kaváren, bister a obchůdků. Přímo v budově je k dispozici např. kavárna, drogerie, restaurace a fitness centrum.

Interiéry tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybavenou kuchyní, případně lodžií, dále koupelna a vstupní chodba.

Všechny byty ve Fragmentu nabídnou důmyslné řešení dispozic, designové vybavení i nejmodernější technologická řešení. Vybavení všech bytů zahrne například systém Smart home Loxone (který mj. ovládá tepelnou pohodu, intenzitu větrání a předokenní rolety podle pokynů meteostanice), pračku se sušičkou, myčku či mikrovlnnou troubu. Možnost pronájmu sklepní kóje a garážového stání v budově. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu. Záloha na společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Nedílnou součástí celého areálu bude okolní přírodní relaxační zóna s bohatou zelení a vodními prvky.

K dispozici od prosince 2022. Více informací naleznete na webových stránkách projektu Fragment.

Měsíční nájemné rezervováno
Celková plocha 33 m2
Lodžie 4 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42518
Informace o projektu FRAGMENT
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.