Byt 3 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 3 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 3 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 3 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 3 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 3 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 6
Byt 3 + kk, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 7

Byt 3 + kk

Interiér 76 m2, lodžie 4 m2

Praha 8, Karlín, Sokolovská

Nový byt v architektonicky unikátním projektu prémiového nájemního bydlení navržený ateliérem QARTA Architektura ve spolupráci s Davidem Černým. Nabízíme k pronájmu plně vybavené byty o dispozici 3+kk, s výměrou od 76 m2, v ceně od 40.500 Kč měsíčně, většina se 2 koupelnami, většina s lodžií a některé s terasou.

Budova s centrální recepcí, ostrahou a nadstandardním technologickým vybavením je zasazena do pražského Karlína – jedné z nejoriginálnějších městských čtvrtí. Leží jen pár kroků od stanice metra Invalidovna a zastávek tramvají. Lokalita s rychlým spojením do centra nabízí i kompletní občanskou vybavenost a služby vč. četných business a administrativních center, kvalitních restaurací, kaváren, bister a obchůdků. Přímo v budově je k dispozici např. kavárna, drogerie, restaurace a fitness centrum.

Interiéry bytů tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice, druhá ložnice / pracovna, případně lodžie nebo terasa, dále 1 nebo 2 koupelny a vstupní chodba.

Všechny byty ve Fragmentu nabídnou důmyslné řešení dispozic, designové vybavení i nejmodernější technologická řešení. Vybavení všech bytů zahrne například systém Smart home Loxone (který mj. ovládá tepelnou pohodu, intenzitu větrání a předokenní rolety podle pokynů meteostanice), pračku se sušičkou, myčku či mikrovlnnou troubu. Možnost pronájmu sklepní kóje a garážového stání v budově. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu. Záloha na společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Nedílnou součástí celého areálu bude okolní přírodní relaxační zóna s bohatou zelení a vodními prvky.

K dispozici od prosince 2022. Více informací naleznete na webových stránkách projektu Fragment.

Měsíční nájemné 40 500 Kč / 1 648 €
Celková plocha 80 m2
Lodžie 4 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42591
Informace o projektu FRAGMENT
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.